Spróbuj Kursu Alpha

ALPHA to kurs dla każdego. Jeśli masz pytania i chce się dowiedzieć czegoś więcej o chrześcijaństwie niż do tej pory, pogłębić swoją wiarę, rozwiać wątpliwości lub podzielić się swoim doświadczeniem wiary z innymi, jest tu zaproszony. Zarówno osoby, które nic nie wiedzą o Jezusie, jak i te, które Go znają, mają możliwość odkrywania na nowo Jego miłości. Mogą znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące życiowe pytania.

Kurs Alpha obejmuje 10 cotygodniowych spotkań. Rozpoczyna się uroczystą kolacją, na której jest przedstawiana idea kursu. Każde spotkanie zaczyna się od wspólnego posiłku, aby uczestnicy zregenerowali swoje siły po całym dniu zajęć i chwilę odpoczęli przed zajęciami kursu. W tym czasie można również bliżej poznać innych gości. Po posiłku jest wykład, następnie przerwa na kawę i ciastko, a potem spotkanie w małej grupie – najbardziej cenione przez uczestników. Podczas niego można porozmawiać, zapytać o wszystko i wyjaśnić swoje wątpliwości, dzielić się swoim doświadczeniem lub przedyskutować interesujący problem. Można również tylko słuchać, bez konieczności mówienia. Każdy uczestnik wnosi do grupy nowe spojrzenie i to jest cenne.

Ten kurs to dobry czas na oderwanie się od codziennego pośpiechu, na refleksję i poświęcenie uwagi swojemu życiu, swoim emocjom i sprawom.
Już teraz zapraszamy cię na uroczystą kolację rozpoczynającą Kurs ALPHA.

       

       

        

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 
 
  


 

 

 

   

Nasz adres

  • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
  • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
  • tel. +48 67 258 04 22
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…