XXXII Niedziela w ciągu roku  07.11.2021 r.

 1. Na różaniec wypominkowy za zmarłych zapraszamy codziennie o godz. 17.15.
 2. W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu obchodzić będziemy: we wtorek święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej, w środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, w czwartek św. Marcina z Tours, biskupa, w piętek św. Jozafata, bp i męczennika, w sobotę pierwszych męczenników Polski.
 3. W Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę, 11 listopada, pomodlimy się w intencji Ojczyzny na Mszy o godz. 18.00.
 4. Na terenie parafii obecnie roznosi opłatki nasz organista pan Waldemar. Od 15 listopada równolegle będzie roznosił opłatki br. Paweł Orłowski.
 5. Ogłoszenia Caritas: W ramach akcji Zapałka nie ogrzeje na zakup opału dla najuboższych wolontariusze Caritas będą dzisiaj kwestować przed kościołem. Przy ołtarzu Ojca Pio wystawiony jest kosz na artykuły spożywcze i środki czystości dla ubogich. Są tam też do zabrania „Torby miłosierdzia”, które można wypełnić i przynieść do zakrystii. Adoracja prowadzona przez Caritas we środę o godz. 16.00.
 6. Do nabycia jest nowy „Gość Niedzielny”.
 7. Msza w intencji małżeństw ze specjalnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w sobotę o godz. 18.00.
 8. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na odkurzanie, czyszczenie i strojenie naszych organów kościelnych. Firma przystąpi do pracy 12 listopada.
 9. Najbliższy kurs przedmałżeński w naszej parafii w formie weekendowej będzie 27-28 listopada. Na kurs można zapisać się w zakrystii lub u br. Romana Łukaszewskiego.
 10. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

           Klara Walloch, lat 91
     
          Andrzej Świetlicki, lat 65

          Kazimierz Bocheński, lat 99

         Czesława Przybysz, lat 85

    Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

 

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…