XXVII Niedziela w ciągu roku 03.10.2021 r.

1. Dziękujemy za liczny udział w modlitwie: „Koronka na ulicach miast świata”.
2. Zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową o godz. 17.30.
3. Po każdej Mszy św. dzisiaj kiermasz książki. Nie będą sprzedawane tylko rozdawane. Jeśli ktoś zechce złożyć dobrowolną ofiarę będzie ona przeznaczona na młodzież.
4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy w całej Polsce XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Z tej racji, tak jak to zostało zapowiedziane w liście biskupów, dzisiaj po każdej Mszy św., będzie można złożyć datki do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, na stypendia dla ubogich, ale uzdolnionych uczniów.
5. Obchody uroczystości św. Ojca Franciszka rozpoczniemy w dzisiejsza niedzielę, 3 października, Mszą o godz. 18.00 i 19.30. Natomiast o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo przejścia św. Franciszka z tego świata do Ojca, tzw. Transitus, który poprowadzi Młodzież Franciszkańska TAU.
6. W poniedziałek Uroczystość św. Ojca Franciszka. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. koncelebrowaną o godz. 18.00. Po Mszy zapraszamy czcigodnych rodziców naszych braci kapucynów na wspólne spotkanie przy kolacji.
7. W liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy obchodzić jeszcze: we wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, a w czwartek NMP Różańcowej.
8. Msza św. ku czci św. Józefa i nabożeństwo do serca św. Józefa we środę o godz. 13.00.
9. Msza w intencji małżeństw ze specjalnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w sobotę o godz. 18.00.
10. Po covid-owej przerwie powraca Kurs Alpha, w czasie którego możesz uzyskać odpowiedzi na wiele dręczących cię pytań. Rozpoczynamy uroczystą kolacją 21 października w domu duszpasterskim o godz. 18.45. Zapisy w zakrystii i na telefon lub email podany na plakatach.
11. Najbliższy kurs przedmałżeński w naszej parafii będzie w listopadzie. O dokładnym terminie weekendowego kursu poinformujemy.
12. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na remonty w naszym kościele.
13. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

               Wanda Żurek – lat 89;
               Bernardyna Kapsiak – lat 81;
               Teodor Buras – lat 68;
 
             Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie. 

Nasz adres

  • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
  • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
  • tel. +48 67 258 04 22
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…