XXXIII Niedziela w ciągu roku 14.11.2021 r. 

1. Na różaniec wypominkowy za zmarłych zapraszamy codziennie o godz. 17.15. 

2. W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu obchodzić będziemy: w środę święto św. Elżbiety Węgierskiej, Patronki FZŚ i S.S. Elżbietanek, w czwartek bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, w sobotę św. Rafała Kalinowskiego, w przyszła niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

3. Na terenie parafii obecnie roznosi opłatki nasz organista pan Waldemar. Od 15 listopada równolegle będzie roznosił opłatki br. Paweł Orłowski. 

4. Ogłoszenia Caritas: W ramach akcji Zapałka nie ogrzeje na zakup opału dla najuboższych wolontariusze Caritas zebrali 2434 zł. Bóg zapłać! Przy ołtarzu Ojca Pio wystawiony jest kosz na artykuły spożywcze i środki czystości dla ubogich. Są tam też do zabrania „Torby miłosierdzia”, które można wypełnić i przynieść do zakrystii. Za tydzień kwesta „na chleb św. Antoniego”.

5. Do nabycia jest nowy „Gość Niedzielny”.

6. Najbliższy kurs przedmałżeński w naszej parafii w formie weekendowej będzie 27-28 listopada. Na kurs można zapisać się w zakrystii lub u br. Romana Łukaszewskiego. 

7. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: 

             ? Feliksa Trościanko,  lat 92

             ? Elżbieta Czarnecka, lat 54

             ? Teodora Szwerkold, lat 87

             ? Janina Mizancef, lat 92

             ? Helena Błażewicz, lat 80

            Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

             

 

Nasz adres

  • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
  • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
  • tel. +48 67 258 04 22
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…