XXVIII Niedziela w ciągu roku  10.10.2021 r.

       1.W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w całej Polsce XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się!”. Z tej racji na fundusz „Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy w ubiegłym tygodniu 1001 zł. Można jeszcze dzisiaj wspomóc ten fundusz stypendialny dla ubogich zdolnych uczniów. Puszki stoją na stolikach z gazetami.

 1. W liturgii Kościoła będziemy wspominać: we wtorek św. Serafina z Montegranaro, we środę bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek św. Teresę od Jezusa, doktora Kościoła, w sobotę św. Jadwigę Śląską.
 2. Zapraszamy na wspólny różaniec codziennie o godz. 17.30.
 3. Zbliża się miesiąc listopad, szczególny czas pamięci o zmarłych. Kartki wypominkowe można składać do skarbon przy ołtarzu św. Pio i św. Józefa oraz w zakrystii. Cały przyszły miesiąc będziemy się modlić na Różańcu w intencji zmarłych.
 4. Możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej, którą posługuje Odnowa w Duchu Świętym w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św.
 5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego i liderów grup we wtorek o 18.45.
 6. Woluntariusze Caritas zapraszają w środę na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. Będą kwestować w przyszłą niedzielę na pomoc chrześcijanom w Ziemi Świętej.
 7. Ceremonia pogrzebu Dzieci Martwo Urodzonych i Utraconych odbędzie się w piątek o godz. 15.15 na cmentarzu na Dolnym Mieście. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się Mszą św. o godz. 14.30 w kościele św. Mikołaja.
 8. Wykładowcom, nauczycielom, katechetom i pedagogom z okazji zbliżającego się ich święta składamy życzenia obfitych darów Ducha Świętego w pracy edukacyjnej i wychowawczej z młodym pokoleniem Polakó
 9. Zapraszamy cię na Kurs Alpha, w czasie którego możesz uzyskać odpowiedzi na wiele dręczących cię pytań. Rozpoczynamy uroczystą kolacją 21 października w domu duszpasterskim o godz. 18.45. Zapisy w zakrystii i na telefon lub email podany na plakatach.
 10. Do nabycia jest nowy „Gość Niedzielny”.
 11. Bardzo dziękujemy fundatorom nowej tablicy informacyjnej przed kościołem na ewangelizację wizualną.
 12. W minionym tygodniu odszedł do wieczności z naszej wspólnoty:

                                                     Jan Mokrzecki – lat 88;

                                                        Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…