Schola dziecięca "Nazaret"

To grupa rozśpiewanych dziewczynek. Całym sercem i duszą śpiewają na Bożą chwałę na niedzielnej Mszy św. dla dzieci.
Schola pełni ważną rolę w zgromadzeniu liturgicznym. Obecność scholi w liturgii w każdą niedzielę ukazuje bogactwo i różnorodność posług oraz zaangażowania wiernych w sprawowanie liturgii. Sama nazwa „schola” wywodzi się od założonej przez papieża Grzegorza Wielkiego szkoły śpiewaków. Śpiewanie w scholi jest pracą zespołową i każdy ma możliwość podzielić się z innymi tym, czym go Pan Bóg najhojniej obdarował: czy to będzie piękna barwa głosu, czy też jego donośność, czy to będzie poczucie rytmu, pamięć muzyczna, czy choćby miłe usposobienie. Każdy z nas został obdarzony rozmaitymi talentami w różnym stopniu i ważne jest, ażeby otrzymane dary dobrze spożytkować.

Opiekunka: Zuzia Adamczyk
Opiekun duchowy: br. Marek Zimny 

Jeśli słoń nie nadepnął Ci na ucho, chcesz śpiewem wielbić Pana Boga, spotkać zapaleńców śpiewu, to miejsce w SCHOLI NAZARET jest dla Ciebie:)

Zapraszamy dzieci:
- Spotkania w soboty od 11.00 do 12.00 i w niedziele o 10.00.
- Posługa na Mszy św. niedzielnej o 11.30 (z wyjątkiem wakacji).

Nasz adres

  • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
  • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
  • tel. +48 67 258 04 22
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…