Domowy Kościół Ruchu Światło - Życie

 

Jesteśmy grupą rodzin katolickich, które chcą się uczyć, jak być lepszym małżeństwem i rodziną, jak odkrywać siłę sakramentu małżeństwa i Boski plan dla nas. Ponieważ życie nie jest proste i doświadczamy wielu trudności, także grzechów, potrzebujemy Bożej łaski, pomocy „z góry”, aby nie poddawać się, ale odkrywać to, co ważne i piękne w rodzinie, w życiu. Dlatego zwracamy się do Boga i uczymy się zapraszać Go do naszych domów, do naszego życia. Domowy Kościół pomaga nam w tym wszystkim przez wzajemne mobilizowanie się do pracy nad sobą, a przede wszystkim – poprzez pogłębianie naszych relacji w rodzinie i z Bogiem. W rejonie wałeckim jest 15 kręgów liczących po 4-5 małżeństw. Przy naszej parafii spotyka się 7 kręgów rodzin i asystenci.

Asystenci duchowi: br. Waldemar Korba, br. Marek Chmielewski, br. Mirosław Burzyński, br. Maciej Podolec

Para Rejonowa: Barbara i Robert Kur
Moderator Rejonowy: br. Marek Chmielewski

Nasze spotkania:
- Msza św. w intencji małżeństw - w każda drugą sobotę miesiąca o 18.00.
- Spotkania formacyjne poszczególnych kręgów - raz w miesiącu.

- Domowy Kościół Ruchu Światło - Życie

Nasz adres

  • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
  • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
  • tel. +48 67 258 04 22
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…