XXIV Niedziela w ciągu roku  16.09.2018 r.

 

 1. Dziękujemy wszystkim organizatorom, dobrodziejom i uczestnikom piątego wałeckiego Marszu dla Życia i Rodziny i festynu rodzinnego, który odbył się w ubiegłą niedzielę.
 2. W liturgii nadchodzącego tygodnia w poniedziałek obchodzić będziemy Święto Stygmatów św. Franciszka, a w piątek Święto św. Mateusza Ewangelisty.
 3. Msza imieninowa br. Mateusza Włosińskiego w piątek o godz. 18.00.
 4. W przyszłą niedzielę 23 września, w pięćdziesiątą rocznicę śmierci św. Ojca Pio, zapraszamy Grupę Modlitwy Ojca Pio i wszystkich czcicieli Świętego na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00.
 5. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza zainteresowanych duchowością świętego Stygmatyka na wyjazd do Gdańska, gdzie odbędzie się II Kongres Czcicieli Ojca Pio w dniach 28-30 września br. Zapisy u br. Piotra lub w zakrystii do piątku. Koszt wyjazdu 200 zł (w tym nocleg przejazd i opłaty kongresowe łącznie z materiałami).
 6. Pragnących zawrzeć sakramentalny związek małżeński informujemy, że najbliższy kurs przedmałżeński w naszej parafii będzie w dniach 6-7 października. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej lub u br. Piotra Nowaka.
 7. Już dzisiaj informujemy i zapraszamy na kolejną edycję Kursu Alfa. Kurs Alfa dla dorosłych i młodzieży rozpocznie się uroczystą kolacją 11 października o godz. 18.45. Szczegóły o zapisach na plakatach.
 8. Dzisiaj przed kościołem kwesta na chleb św. Antoniego.
 9. W zakrystii i u ministrantów można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i L'Osservatore Romano oraz piękne kalendarze diecezjalne na rok 2019.

     10.Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

 

                                                               

 

                                                                                                                 

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…