XXVI Niedziela w ciągu roku 26.09.2021 r.

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy obchodzić:
w poniedziałek - wspomnienie św. Wincentego a Paulo;
we wtorek – wspomnienie św. Wacława, męczennika;
w środę – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
w czwartek - św. Hieronima, doktora Kościoła
w piątek - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus;
w sobotę - wspomnienie Aniołów Stróżów.

2. Gorąco zachęcamy do udziału w modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. We wtorek o godz. 15.00 będziemy modlić się o błogosławieństwo dla świata w 16 punktach naszego miasta. Więcej informacji na plakatach umieszczonych na drzwiach kościoła i ulotkach rozłożonych w kościele.

3. Spotkanie do bierzmowania dla 1 klas średnich i klas 8 będzie w najbliższy wtorek o godz. 19.00 w kościele.

4. W tym tygodniu przypadnie pierwszy piątek i sobota miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy w piątek w czasie Mszy o godz. 7.30, a po południu od 15.00 do 18.30. Do chorych u których byliśmy w ubiegłym miesiącu i tych, których zgłosicie kapłani udadzą się w piątek w godzinach porannych. W sobotę adoracja wynagradzająca przez Serce NMP od godz. 8.00-9.00.

5. Od piątku zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową o godz. 17.30.

6. W najbliższą niedzielę odbędzie się kiermasz dobrej książki. Po każdej Mszy św. można sobie będzie wziąć książkę. Nie będą sprzedawane tylko rozdawane. Jeśli ktoś będzie chciał złożyć dobrowolną ofiarę będzie ona przeznaczona na młodzież.
7. Obchód uroczystości św. Ojca Franciszka rozpoczniemy w przyszłą niedzielę, 3 października, Mszą o godz. 18.00 i 19.30. Natomiast o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo przejścia św. Franciszka z tego świata do Ojca, tzw. Transitus, który poprowadzi Młodzież Franciszkańska TAU.

8. Wolontariusze Caritas zebrali na „Chleb św. Antoniego” 1105 zł. We środę zebranie wolontariuszy parafialnego zespołu Caritas o godz. 16.00. Zapraszamy na zebranie także wszystkie osoby, które chętnie poświęcą swój czas w służbie najbardziej potrzebującym.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca i FZŚ.

10. Po covid-owej przerwie powraca Kurs Alpha ?, w czasie którego możesz uzyskać odpowiedzi na wiele dręczących cię pytań. Rozpoczynamy uroczystą kolacją 21 października w domu duszpasterskim o godz. 18.45. Zapisy w zakrystii i na telefon lub email podany na plakatach.

11. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

           ? Henryk Kowalewski – lat 83;
           ? Jacek Piotrowski – lat 62;
           ? Bogusław Chlebusz – lat 66

        Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

 

.

Nasz adres

  • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
  • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
  • tel. +48 67 258 04 22
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…