II Niedziela zwykła 19.01.2020 r.

 1. Taca na remonty w kościele wyniosła 9364 zł. Bóg zapłać!
 2. Program wizyty duszpasterskiej tzw. kolędy na najbliższy tydzień. W poniedziałek odwiedzimy: 1 Maja nry parzyste od 2 do 28, Chełmińska nr 29, Kilińszczaków i Wojska Polskiego 12, 12a, 14, 14a; we wtorek: 1 Maja nry nieparzyste i parzyste od 30 do końca, Ciasna, Kaszubska nry nieparzyste, we środę na zakończenie wizyty duszpasterskiej Kaszubska nry parzyste i kolęda dodatkowa po wcześniejszym zgłoszeniu dla tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie. Kolęda rozpoczynać się będzie od godz. 16.00.
 3. Msza o jedność chrześcijan pod przewodnictwem bpa Krzysztofa Zadarki w naszym kościele w czwartek o godz. 18.00. Jest to jedno z wydarzeń w naszej diecezji w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy wszystkie wspólnoty oraz parafian i sympatyków. 
 4. Nasza prowincja zakonna organizuje w czasie ferii zimowych organizuje dla młodzieży męskiej Ferie z Bogiem w Warszawie w dniach 10 - 15 lutego. Kontakt u br. Marka. Serdecznie zapraszamy!
 5. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie w sobotę o godz. 17.30. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana. Wyjazd o godz. 16.20 sprzed naszego kościoła.
 6. Przyszłą niedzielę papież Franciszek ustanowił Niedzielą Słowa Bożego. Na każdej Mszy uroczysta intronizacja Słowa Bożego, a o godz. 17.30 zapraszamy do kościoła na wspólne czytanie Biblii.
 7. Na uroczystą kolację rozpoczynającą Kursu Alpha zapraszamy do domu duszpasterskiego w czwartek 13 lutego na godz. 18.45. Zapisy w zakrystii lub na email podany na plakacie. W kursie mogą wziąć udział młodzi i dorośli w każdym wieku.
 8. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych z naszej parafii:

              Stanisław Maślak, lat 78;

             Genowefa Głąb – lat 91;

             Jadwiga Kamińska – lat 80;

        Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 1. Wolontariusze Caritas będą dzisiaj kwestować na Chleb św. Antoniego. Msza św. w intencji dobrodziejów Caritas dziś o godz. 13.00. A teraz pani prezes Caritas przedstawi roczne sprawozdanie z działalności naszego Parafialnego Zespołu:

                                             

                                                  

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…