Chrystusa Króla 24.11.2019 r.

 1. Różaniec wypominkowy za zmarłych codziennie o godz. 17.15.
 2. W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu obchodzić będziemy: we wtorek wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio; w środę św. Franciszka Antoniego Fasaniego; w piątek święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego; w sobotę święto Andrzeja, Apostoła. W przyszłą niedzielę początek Adwentu.
 3. W sobotę swoje imieniny obchodził będzie br. Andrzej Mańczak. Zapraszamy do modlitwy w jego intencji na Mszy św. o godz. 18.00.
 4. Na terenie parafii obecnie roznosi opłatki nasz organista p. Waldemar i br. Andrzej.
 5. Ogłoszenia Caritas: Wolontariusze Caritas zaopatrzeni w legitymację kwestują w mieście. Przy ołtarzu Ojca Pio są „Torby Miłosierdzia” na suchy prowiant dla ubogich, jest tam również wystawiony kosz, do którego można składać słodycze i produkty z długim terminem ważności na paczki świąteczne. W przedsionku kościoła można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy oraz kartki świąteczne. Comiesięczne zebranie Caritas odbędzie się w środę o godz. 16.00. Na "Chleb św. Antoniego" zebrano w ubiegłą niedzielę 2.351 zł. Bóg zapłać!
 6. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza w sobotę na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 17.30. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana. Wyjazd o godz. 16.20 sprzed naszego kościoła.
 7. Za tydzień jak co roku będziemy gościć przedstawicieli Fundacji Obrony Życia Poczętego. Po Mszach będzie rozprowadzany miesięcznik "Moja Rodzina" oraz kalendarze, z których dochód przeznaczony jest na działanie w obronie życia.
 8. Już dziś zachęcamy do zatrzymania się w bieganinie codziennego życia. Okazją do tego będą rekolekcje adwentowe, które poprowadzi Tomasz Czopor, proboszcz Parafii św. Antoniego w Korcu na Wołyniu, skąd przyjechał po wojnie do Wałcza nasz obraz św. Antoniego. Od tego roku Korzec jest także miastem partnerskim Wałcza. Nauki rekolekcyjne będą od 7 do 10 grudnia. Na rozpoczęcie rekolekcji w sobotę            7 grudnia o godz. 17.00 powitamy i będziemy gościć tego wieczoru Krzyż Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, który pielgrzymuje od kilkunastu lat po Polsce. Zapraszamy, przyjdźcie całymi rodzinami!
 9. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

                   Stanisława Pilitowska, lat 74;  

                    Janina Hempel, lat 93;

            Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…