XXXIII Niedziela w ciągu roku 17.11.2019 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy ustanowiony przez papieża Franciszka, III Światowy Dzień Ubogich. Po każdej Mszy św. z tej okazji kwesta na „chleb św. Antoniego”. Wolontariusze rozpoczynają tradycyjną kwestę w mieście. Przy ołtarzu Ojca Pio można pobrać „Torby Miłosierdzia” na suchy prowiant dla ubogich, jest tam również wystawiony kosz, do którego można składać słodycze i produkty z długim terminem ważności.
 2. Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła, które wyniosły 8006 zł. Bóg zapłać!
 3. Różaniec wypominkowy za zmarłych codziennie o godz. 17.15.
 4. W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, w środę św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek Ofiarowania NMP, w piątek św. Cecylii, patronki muzyków i naszego pana organisty, w przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata.
 5. Czcicieli  św. Ojca Pio zapraszamy na comiesięczne spotkanie w sobotę. Najpierw nabożeństwo o godz. 17.15, następnie Msza św. o godz. 18.00 i spotkanie w salce domu duszpasterskiego.
 6. Na terenie parafii obecnie roznosi opłatki nasz organista p. Waldemar, a od poniedziałku będzie chodził z opłatkami także br. Andrzej Mańczak.
 7. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a w nim m.in. wywiad z Abby Johnson, która pracowała w klinice aborcyjnej, a teraz jest działaczką pro-life. Na podstawie jej doświadczeń zrealizowano film „Nieplanowane”.
 8. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

               Jan Wleczyk, lat 68

            Marian Wilczkowiak, lat 74

      Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

                              

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…