XXXI Niedziela w ciągu roku 03.11.2019 r.

 

 1. Na różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach zapraszamy codziennie o godz. 17.15. Kartki można składać przy ołtarzach św. Ojca Pio i św. Józefa. Przypominamy, że do piątku za nawiedzenie cmentarza i modlitwę istnieje możliwość uzyskania odpustu zupełnego, który można ofiarować w intencji zmarłych.
 2. Na terenie parafii opłatki będzie roznosił od tego tygodnia organista p. Waldemar.
 3. Świeckich Franciszkanów i czcicieli bł. Anieli Salawy zapraszamy na Mszę Świętą za jej wstawiennictwem w czwartek o godz. 7.30.
 4. Do chorych kapłani udadzą się w najbliższy piątek i sobotę.
 5. Zapraszamy na drugą część Kursu Franciszek: „Weekend rozpalenia i posłania”. Jest to kurs wiary przeznaczony dla tych, którzy nie koniecznie mają czas na regularne formy spotkań. Kurs ten jest inspirowany życiem św. Franciszka z Asyżu. Zajęcia kursu będą 8 i 9 listopada: w piątek od godz. 18.00 – 21.00 i w sobotę od 9.00 – 20.00. Zgłoszenia w zakrystii. Udział mogą wziąć w nim także ci, którzy nie uczestniczyli w pierwszej części.
 6. Msze św. w intencji małżeństw w najbliższa sobotę o godz. 18.00. Będzie ona połączona, jak co miesiąc, ze specjalnym błogosławieństwem par Najświętszym Sakramentem.
 7. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.
 8. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego i Małego Gościa..
 9. Parafia św. Antoniego oraz Stowarzyszenie Familia et Miraculum Vitae zapraszają na film „Nieplanowane” w wałeckim kinie Tęcza w przyszłą niedzielę o godz. 15.00. Cena biletu 11 zł. Film jest poruszający, choć ze względu na treść mało reklamowany w mediach.
 10. Ogłoszenie Caritas: Dzisiaj przed kościołem zapowiedziana kwesta na zakup opału dla najuboższych podopiecznych w ramach akcji „Zapałka nie ogrzeje”. Do akcji włączyła się młodzież i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4.
 11. Bp Krzysztof Włodarczyk zaprasza wszystkich Członków i Kandydatów Krucjaty Wyzwolenia Człowieka na wspólne świętowanie 40 rocznicy proklamacji KWC w ramach XXVI Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie, która odbędzie się 11 listopada w gmachu WSD w Koszalinie w godz. 9.30-17.00.
 12. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

 

                      

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…