XXIX Niedziela w ciągu roku 20.10.2019 r.

 1. W czasie kwesty na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, na stypendia dla ubogich, ale uzdolnionych uczniów zebrano 3009 zł. Taca remontowa wyniosła 6900 zł. Bóg zapłać!
 2. Zapraszamy na wspólny różaniec codziennie o godz. 17.30.
 3. W liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa; we wtorek św. Jana Pawła II, papieża; w środę św. Jana Kapistrana; w piątek święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie.
 4. Można korzystać z indywidualnej posługi modlitwy wstawienniczej prowadzonej przez „Odnowę” w każdy poniedziałek po Mszy wieczornej w domu duszpasterskim.
 5. Czcicieli św. Ojca Pio i Grupę Modlitwy zapraszamy na Mszę św. w środę o godz. 18.00, a po niej na spotkanie do domu duszpasterskiego.
 6. Zbliża się miesiąc listopad, szczególny czas pamięci o zmarłych. Kartki wypominkowe można składać do skarbon przy ołtarzu św. Pio i św. Józefa oraz w zakrystii.
 7. Wolontariusze Caritas dziś kwestują na Chleb św. Antoniego, a za tydzień kwesta w ramach akcji Zapałka nie ogrzeje na opał dla najuboższych.
 8. Badania kardiologiczne nowoczesnym EKG, 31 października, ul. Kościuszkowców 10 – szczegóły na plakacie.
 9. Do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Miłujcie się.
 10. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza w sobotę na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie o godz. 17.30. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana. Wyjazd o godz. 16.20 sprzed naszego kościoła.
 11. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty:

                            Zbigniew Czerechowicz – lat 54

                             Marianna Bronowicka – lat 73

                               Romualda Mikiszko – lat 67       

                           Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

 

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…