XXV Niedziela w ciągu roku 22.09.2019 r.

 1. Dziękujemy dyrektorowi archiwum diecezjalnego ks. dr Tadeusz Ceynowie za wygłoszone słowo.
 2. W liturgii nadchodzącego tygodnia w poniedziałek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, w czwartek św. Pawła VI, papieża, w piątek św. Wincentego a Paulo, w sobotę św. Wacława, męczennika.
 3. W poniedziałek udajemy się do Krakowa na Kapitułę Namiotów w ramach obchodów 80-lecia Krakowskiej Prowincji Kapucynów. Prośba o modlitwę za to zgromadzenie.
 4. W pięćdziesiątą pierwszą rocznicę śmierci św. Ojca Pio, zapraszamy wszystkich czcicieli Świętego na nabożeństwo w poniedziałek o 17.30 i Mszę św. o 18.00.
 5. W sobotę o godz. 15.00 zapraszamy na koronkę na ulicach naszego miasta. Szczegóły o miejscach modlitwy na plakatach i ulotkach.
 6. Zapraszamy na Kurs Franciszek. To weekendowy kurs wiary przeznaczony jest dla tych, którzy nie mają czasu na regularne formy spotkań. Kurs ten jest inspirowany życiem św. Franciszka z Asyżu, dlatego jest prosty w formie i treści. Nie zobowiązuje do uczestnictwa w jakiejś grupie, ale mogą w nim uczestniczyć także ludzie ze wspólnot. Pierwsze spotkanie – „Weekend uzdrowienia” będzie już 5 - 6 października 2019 r. Zajęcia będą w sobotę od godz. 9.00 – 18.30 i w niedzielę od godz. 9.00 – 14.00. Zgłoszenia w zakrystii.
 7. Najbliższy kurs przedmałżeński w naszej parafii będzie w dniach 19-20 października. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej lub u br. Zenona Maszczyka.
 8. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza w sobotę na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie o godz. 17.30. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana. Wyjazd o godz. 16.20 sprzed naszego kościoła.
 9. W WCK Wałcz zostanie w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 podpisana umowa partnerska między miastami Wałcz i Korzec na Ukrainie. Na tę uroczystość są zaproszeni mieszkańcy naszego miasta.
 10. Wolontariusze Caritas zebrali na "Chleb św. Antoniego" 951 zł. Spotkanie wolontariuszy we środę o 16.00.
 11. Pragniemy przywrócić śpiew scholi młodzieżowej na mszach św. niedzielnych o 18.00. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby, które potrafią śpiewać. Zapraszamy dziewczyny i chłopaków począwszy od klasy 7 szkoły podstawowej, przez szkołę średnią, studentów oraz osoby pracujące. Pierwsza próba odbędzie się w poniedziałek 30 września w sali młodzieży franciszkańskiej. W razie pytań można kontaktować się z bratem Mirosławem lub gitarzystą Damianem.
 12. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej:

                                  

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…