XXIV Niedziela w ciągu roku 15.09.2019 r.

 1. Dziękujemy wszystkim organizatorom, dobrodziejom i uczestnikom szóstego wałeckiego Marszu dla Życia i Rodziny i festynu rodzinnego, który odbył się        w ubiegłą niedzielę.
 2. W liturgii nadchodzącego tygodnia we wtorek obchodzić będziemy Święto Stygmatów św. Franciszka, a w sobotę święto św. Mateusza Ewangelisty.
 3. Modlitwa za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne prowadzona przez Grupę Szkaplerzną w poniedziałki o 17.30.
 4. Z posługi modlitwy wstawienniczej można skorzystać w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. w domu duszpasterskim.
 5. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na comiesięczną Mszę, a po niej na modlitwę o uzdrowienie, która odbędzie w środę o godz. 18.00. Przed Mszą o godz. 17.30 będzie nabożeństwo o beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego o. Serafina Kaszuby.
 6. Młodych, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące wiary i życia, zapraszamy na Kurs Alpha skierowany szczególnie do nich. Rozpoczynamy we wtorek o godz. 18.00. Bliższe informacje i zapisy u br. Sebastiana i br. Mirosława oraz w zakrystii.
 7. Dzisiaj przed kościołem kwesta na chleb św. Antoniego.
 8. W zakrystii i u ministrantów można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego
 9. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

                   

                                                  

                                                          

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…