XXIII Niedziela w ciągu roku 09.09.2019 r.

 1. VI Wałecki Marsz dla Życia i Rodziny organizowany przez Stowarzyszenie Familia et Miraculum Vitae rozpocznie się dzisiaj uroczystą Eucharystią w kościele św. Mikołaja w o godz. 13.15. Wymarsz z Placu Wolności o godz. 14.15. Marsz zakończy się festynem rodzinnym z wieloma atrakcjami przy Wałeckim Centrum Kultury. Zapraszamy serdecznie na to wałeckie święto rodziny.
 2. W dzień 70 rocznicy erygowania Parafii św. Antoniego, w poniedziałek                    9 września o godz. 18.00, będzie Msza dziękczynna w intencji parafian, sympatyków i dobrodziejów parafii oraz za zmarłych parafian i duszpasterzy. Serdecznie zapraszamy.
 3. Spotkanie obu roczników młodzieży przygotowującej się do bierzmowania we wtorek o godz. 19.00 w domu duszpasterskim.
 4. Młodych, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące wiary i życia, zapraszamy na Kurs Alpha skierowany szczególnie do nich. Rozpoczynamy 17 września o godz. 18.00. Bliższe informacje i zapisy u br. Sebastiana i br. Mirosława oraz w zakrystii.
 5. W liturgii nadchodzącego tygodnia w sobotę obchodzić będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 6. Zapraszamy chętnych na spotkania modlitwy tańcem. Diakonia tańca uwielbienia będzie spotykać się w drugie piątki miesiąca o godz. 19.00 w sali domu duszpasterskiego. Najbliższe spotkanie w piątek 13 września.
 7. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki od godz. 19.00-20.00, w czwartki od 16.00-18.00, w soboty od 8.30-10.00.
 8. Serdecznie zapraszamy młodzież na Diecezjalne Spotkanie Młodych do Skrzatusza w sobotę. Początek spotkania o godz. 13.00
 9. W przyszłą niedzielę udamy się na pieszą pielgrzymkę do Skrzatusza. Wyruszamy o godz. 7.10 sprzed naszego kościoła. Natomiast powrót będzie możliwy autobusem o 14.30.
 10. Caritas zaprasza na comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu w środę o godz. 16.00. W niedzielę natomiast będzie kwesta na chleb św. Antoniego.
 11. W zakrystii i u ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
 12. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

 

                            

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…