XXI Niedziela w ciągu roku 25.08.2019r.

 1. W liturgii obchodzimy:
  • W poniedziałek - uroczystość NMP Częstochowskiej;
  • We wtorek – wspomnienie św. Moniki;
  • W środę – wspomnienie św. Augustyna
  • W czwartek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 2. W imieniu naszych misjonarzy dziękujemy za wsparcie ich dzieł. Do puszek zebrali ponad 7,7 tys. złotych.
 3. Z indywidualnej modlitwy wstawienniczej, którą służy Diakonia Modlitwy Wstawienniczej Odnowy można skorzystać w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w domu duszpasterskim.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 Msza św. dla Żywego Różańca i FZŚ. Od przyszłego tygodnia powracamy też do Mszy Św. niedzielnej o godz. 13.00.
 5. Już dziś informujemy o zmianie terminu spotkania dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z obu roczników. Odbędzie się ono we wtorek 3 września o godz. 19.00.
 6. Ogłoszenia Caritas: a) Dziś wolontariusze kwestują na „chleb św. Antoniego”. b) w środę spotkanie wolontariuszy w domu duszpasterskim o godz. 16.00 c) Zachęcamy do uczestnictwa w akcji „Tornister pełen uśmiechu”. Prosimy o zabranie plecaka z zakrystii i wypełnienie rzeczami potrzebnymi do nauki. Można również poszczególne artykuły szkolne wkładać do kosza wystawionego przy ołtarzu Ojca Pio.
 7. W zakrystii do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
 8. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza w sobotę od godz. 10.00 do 21.00 na dzień skupienia zakończony Mszą Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana. Wyjazd o godz. 9.20 sprzed naszego kościoła.
 9. VI Wałecki Marsz dla Życia i Rodziny organizowany przez Stowarzyszenie Familia et Miraculum Vitae rozpocznie się tym razem uroczystą Eucharystią w kościele św. Mikołaja w niedzielę 8 września o godz. 13.15. Wymarsz z Placu Wolności o godz. 14.15. Marsz zakończy się festynem rodzinnym przy Wałeckim Centrum Kultury.
 10. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

 

                     

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…