XVI Niedziela w ciągu roku 21.07.2019r.

 1. W liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy obchodzić: w poniedziałek święto św. Marii Magdaleny, we wtorek św. Brygidy, patronki Europy, w środę wspomnienie św. Kingi, dziewicy, w czwartek święto św. Jakuba Apostoła, w piątek św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
 2. Z indywidualnej modlitwy wstawienniczej, którą służy Diakonia Modlitwy Wstawienniczej Odnowy można skorzystać w poniedziałek po wieczornej Mszy w domu duszpasterskim.
 3. Wszystkich czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na Mszę św. we wtorek o godz. 18.00. Przed Mszą o godz. 17.30 będzie nabożeństwo za przyczyną Świętego, a po Mszy spotkanie formacyjne Grupy Modlitwy Ojca Pio.
 4. Kierowców zapraszamy na Mszę w święto waszego patrona św. Krzysztofa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy poświęcimy wasze pojazdy zaparkowane wokół kościoła: ciężarówki, samochody osobowe, ciągniki, motocykle, skutery, rowery. Przekażcie tę informację także waszym znajomym i sąsiadom.
 5. Wolontariusze Caritas kwestują dzisiaj przed kościołem na Chleb św. Antoniego.
 6. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza na Dzień Skupienia w sobotę od godz. 10.00 do 21.00. W programie konferencja, spotkanie, film, Msza św. i modlitwa o uzdrowienie. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 9.20.
 7. W zakrystii i u ministrantów do nabycia nowy Gość Niedzielny.
 8. Ofiary na malowanie kościoła wyniosły w ubiegłym tygodniu 10.725 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
 9. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…