XIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 07.07.2019 r.

 1. W liturgii Kościoła będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli we wtorek świętych męczenników Mikołaja, Willada i Towarzyszy, w środę święto św. Weroniki Giuliani, dziewicy, w czwartek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, w piątek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, bp i męczennika, w sobotę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 2. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna we wtorki w godz. 19.00 – 20.00 i w soboty w godz. 8.30 - 10.00.
 3. Z indywidualnej modlitwy wstawienniczej, którą służy Diakonia Modlitwy Wstawienniczej Odnowy można skorzystać w poniedziałek po wieczornej Mszy św. W domu duszpasterskim.
 4. Świeckich franciszkanów i czcicieli bł. Anieli zapraszamy na Mszę św. za jej wstawiennictwem w czwartek o godz. 7.30.
 5. Msza w intencji małżeństw z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem każdej pary w sobotę o godz. 18.00.
 6. Jak widzimy szybko postępują prace związane z malowaniem naszego kościoła. W przyszłym tygodniu będzie taca przeznaczona na ten cel. Również zachęcamy osoby, które chciałyby wesprzeć malowanie kościoła i odpisać darowiznę od podatku zachęcamy do zabrania ze sobą druków przelewu, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Dziękuję osobom, które zaangażowały się w prace przygotowawcze do malowania i za sprzątających na czele z s. Agatą.
 7. Otoczmy modlitwą młodych z całej Polski, którzy zgromadzą się w tym tygodniu w naszej parafii w Wołczynie na dorocznym Spotkaniu.
 8. Pielgrzymka FZŚ do Lichenia i do Częstochowy 19 - 20 lipca. Koszt 180 zł. Wyjazd o godz. 8.00 w piątek, powrót ok. 22.00 w sobotę. Zapisy i więcej informacji w zakrystii.
 9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: nowego „Głosu Ojca Pio” i „Gościa Niedzielnego”.
 10. 16 lipca od godz. 8.00 w przychodni przy ul. Kościuszkowców 10 odbędą się odpłatne badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz Echo serca.
 11. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

 

                    

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…