XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2019 r.

 1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusa z procesją Oktawy Bożego Ciała o godz. 17.30. Zakończenie procesji w piątek. Zapraszamy do licznego udziału w procesjach dorosłych i dzieci. Niech nie zabraknie dzieci sypiących kwiaty.
 2. W tym tygodniu przypadną aż trzy uroczystości: w poniedziałek Narodzenia Jana Chrzciciela, w piątek Najświętszego Serca Jezusa (dzień wolny od postu), a w sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła i jest to dzień szczególnej modlitwy za Ojca Świętego, a składka jest przeznaczona na dzieła związane ze Stolicą Apostolską. Msze w uroczystości o godz. 7.30 i 18.00.
 3. Informujemy, że od przyszłego tygodnia do końca wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorek w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 8.30 - 10.00. Przez ten czas nie będzie także w piątki Mszy „Wołanie o miłość” o godz. 15.00. Do zakończenia malowania nie będzie również Koronki do Miłosierdzia Bożego ani adoracji Najświętszego Sakramentu.
 4. Do chorych z posługą sakramentalną wyjątkowo udamy się w najbliższy piątek i sobotę. Następna wizyta będzie we wrześniu.
 5. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie w sobotę o godz. 17.30. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana. Wyjazd o godz. 16.40 sprzed naszego kościoła. A 1 lipca w Sanktuarium po Mszy o 18.00 będzie nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z namaszczeniem olejem św. Charbela.
 6. Pielgrzymka FZŚ do Lichenia i do Częstochowy 19 - 20 lipca. Koszt 180 zł. Wyjazd o godz. 8.00 w piątek, powrót ok. 22.00 w sobotę. Zapisy i więcej informacji w zakrystii.
 7. Zachęcamy do skorzystania z licznych propozycji rekolekcji organizowanych przez naszych braci, szczególnie polecamy Spotkanie Młodych w Wołczynie w dniach od 16 do 20 lipca. Zapisy w zakrystii.
 8. Ogłoszenia Caritas: Na „Chleb św. Antoniego” Caritas zebrała 1227 zł. Zebranie woluntariuszy i wszystkich sympatyków w środę o godz. 16.00 w domu duszpasterskim. Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała wolontariusze będą wić wianki na ogrodach kapucyńskich i przed czwartkową wieczorną Mszą będą do nabycia przed kościołem.
 9. Do nabycia prasa katolicka: nowy numer „Miłujcie się”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
 10. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

 

                                

 

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…