Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej 20.06.2019 r.

 

   1. Pan Bóg pozwolił nam po raz kolejny doświadczyć wielu dobrodziejstw w czasie dorocznej Antoniady. Jesteśmy wdzięczni każdej osobie i firmom, które wspomogły to dzieło. Dzięki zebranym funduszom będziemy mogli wspomóc dzieci i młodzież z naszych wspólnot w wyjazdach wakacyjnych i rekolekcyjnych. Dziękujemy za liczne wasze uczestnictwo w tym radosnym wydarzeniu na ogrodach kapucyńskich.
   1. Msze św. w dniu dzisiejszym jak w niedzielę z wyjątkiem godz. 11.30. Główna Msza o godz. 10.00. Po tej Eucharystii ok. godz. 10.50 rozpoczniemy procesję z Najświętszym Sakramentem ulicami naszego miasta od kościoła św. Mikołaja, a zakończymy ją przy naszym domu duszpasterskim. Bezpośrednio po procesji zostanie odprawiona Msza w naszym kościele.
   1. Od piątku nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusa z procesją Oktawy Bożego Ciała o godz. 17.30. Zapraszamy do licznego udziału w procesjach dorosłych i dzieci. Niech nie zabraknie dzieci sypiących kwiaty.
   2. Ze względu na malowanie kościoła nie będzie od dzisiejszego dnia aż do odwołania Koronki do Bożego Miłosierdzia o 15.00 i adoracji Najświętszego Sakramentu.

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…