II Niedziela zwykła 20.01.2019 r.

 1. Taca na malowanie kościoła wyniosła 8574 zł. Bóg zapłać!
 2. Program wizyty duszpasterskiej tzw. kolędy na najbliższy tydzień. W poniedziałek odwiedzimy: Tysiąclecia 9, 11, 13, 15, 16/28, 16/29, 16/38, 16/39, 16a, 16b, 18; we wtorek: Tysiąclecia pozostałe. We środę zakończenie wizyty duszpasterskiej: kolęda dodatkowa po wcześniejszym zgłoszeniu dla tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie. Kolęda rozpoczynać się będzie od godz. 16.00.
 3. Zapraszamy czcicieli św. Ojca Pio i członków Grupy Modlitwy na comiesięczne spotkanie we środę. Najpierw nabożeństwo o godz. 17.30, następnie Msza św. i spotkanie w salce domu duszpasterskiego.
 4. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie w sobotę o godz. 17.30. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana. Wyjazd o godz. 16.40 sprzed naszego kościoła.
 5. Nasza prowincja zakonna organizuje w czasie ferii zimowych organizuje dla młodzieży męskiej Ferie z Bogiem w Krakowie 28 stycznia do 2 lutego. Serdecznie zapraszamy!
 6. Weekendowy Kurs Izajasz to propozycja dla pragnących lepiej poznać Pismo Święte. Ten Kurs wprowadza w świat Biblii i pomaga nawiązać osobistą relację ze Słowem Pisma św. Kurs Izajasz rozpocznie się w piątek o godz. 17.30, a zakończy w przyszłą niedzielę ok. 15.00. Szczegóły na plakatach. Zapisy na Kurs do 22 stycznia na telefon i e-mail podany na plakatach lub w zakrystii.
 7. Początek kolejnej, VII edycji Kursu Alfa, 7 lutego o godz. 18.45. Alfowy Kurs dla małżeństw rozpocznie się natomiast w sobotę 9 lutego w sali domu duszpasterskiego o godz. 19.00. Szczegóły na plakatach.
 8. Koncert kolęd z zespołem „Między nami” w sobotę o godz. 17.00 w holu WCK Wałcz.
 9. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych z naszej parafii:

                   Ryszard Kuklis – lat 67;

                  Teresa Piotrowska – lat 81;

                  Roman Kaczmarek;

                Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.


   
10. Wolontariusze Caritas będą dzisiaj kwestować na Chleb św. Antoniego. Msza św. w intencji dobrodziejów Caritas dziś o godz. 13.00. Przy ołtarzu Ojca Pio można pobrać Torby Miłosierdzia i wypełnić produktami z długim terminem ważności. W ramach programu towarzyszącemu dystrybucji unijnej żywności odbędzie się wpiątek o godz. 16.00 w domu duszpasterskim spotkanie z dietetykiem dla wszystkich chętnych. Zapraszamy. A teraz pani prezes Caritas przedstawi roczne sprawozdanie z działalności naszego Parafialnego Zespołu:

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…