IV Niedziela Adwentu - 23.12.2018 r.

 1. W Wigilię Bożego Narodzenia ostatnie Roraty o godz. 6.30. Nie ma Koronki, adoracji i wieczornej Eucharystii o godz. 18.00. Pasterki tradycyjnie o 22.00 i 24.00. Ostatnia okazja do spowiedzi przed Świętami w Wigilię od 6.30 do 12.00.
 2. Dziś ostatnia szansa, by zaopatrzyć się w opłatki kapucyńskie przełożone miodem i wigilijne sianko. W ten sposób młodzież zbiera pieniądze na swoje wyjazdy i rekolekcje. Polecamy ich Waszej hojności. Zwykłe opłatki można nabyć w zakrystii.
 3. W dzień Bożego Narodzenia Msze św. jak w niedzielę z wyjątkiem godz. 7.00. Msze we wtorek w Święto św. Szczepana, męczennika jak w niedzielę. Zapraszamy parafian, sympatyków i gości.
 4. W pierwszy ani w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia nie będzie Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 ani adoracji Najświętszego Sakramentu.
 5. Wizyta duszpasterska tzw. kolęda rozpocznie się 2 stycznia od dzielnicy Zatorze.
 6. Boże Narodzenie to czas, który zaprasza do zatrzymania się nad tajemnicą Boga, obecnego wśród nas. Zachęcamy do przeżycia tego czasu także przez liturgię kolejnych dni Oktawy Bożego Narodzenia:
 • w czwartek– święto Jana Ewangelisty; na każdej Mszy będziemy święcili wino;
 • w piątek – Świętych Młodzianków Męczenników;
 • w przyszłą niedzielę Święto św. Rodziny. Na Mszy św. o godz. 13.00 będziemy modlić się w intencji złotych i srebrnych jubilatów sakramentu małżeństwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich Jubilatów wraz z rodzinami.
 1. Spotkanie opłatkowe Grupy Modlitwy Ojca Pio w czwartek o godz. 18.45.
 2. Do lutego nie będzie w piątki Mszy „Wołanie o miłość” o godz. 15.00.
 3. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna tylko sobotę od 8.30 do 10.00.
 4. Kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w sobotę o godz. 17.30. Wyjazd z przed naszego kościoła o godz. 16.30.
 5. Witamy w naszej wspólnocie br. Miłosza z WSD w Krakowie, który przyjechał na świąteczną praktykę.
 6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Polecamy podwójny numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.
 7. Już dziś zapraszamy na Orszak Trzech Króli organizowany przez naszą Parafię        6 stycznia. Wyjście sprzed naszego kościoła po Mszy św. o godz. 13.00.
 8. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

             

                         Danuta Pawlak – lat 93.       

                 Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

 15.Parafianom, sympatykom i gościom naszej Parafii życzymy pełnych pokoju i Bożej obecności Świąt Narodzenia Pańskiego!

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…