III Niedziela Adwentu 16.12.2018 r.

 1. Zapraszamy do udziału w Mszach roratnich, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. W sobotę ostatnie roraty, szczególnie na nie zapraszamy młodzież.
 2. Dziękujemy za ofiary na malowanie kościoła w kwocie 9429 zł. Natomiast na potrzeby Kościoła na Wschodzie zebraliśmy i przekazaliśmy 2542 zł.
 3. Dzisiaj młodzież sprzedaje przed kościołem opłatki kapucyńskie przełożone miodem, pierniki i wigilijne sianko. W ten sposób zbierają pieniądze na swoje wyjazdy i rekolekcje. Polecamy ich Waszej hojności.
 4. Woluntariusze Caritas dziś zbierają na Chleb Św. Antoniego. W przedsionku kościoła można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy. Parafialny Zespół Caritas organizuje wigilię dla osób samotnych oraz ubogich jutro (w poniedziałek) o godz. 18.00 w Klubie Garnizonowym przy ul. Mazowieckiej. Wieczerza wigilijna rozpocznie się Mszą św. sprawowaną w Klubie. Śpiewem kolęd będzie nam towarzyszyć nasza Diakonia Uwielbienia. Zapraszamy.
 5. W czasie przedświątecznym zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania od poniedziałku do piątku w czasie Mszy św., w sobotę na Mszach porannych i po południu od godz. 16.30. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. W Wigilię spowiadamy od 8.00 do 12.00.
 6. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w piątek w godzinach porannych.
 7. Wszystkich czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy w niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00. Ogłoszenie o spotkaniu Grupy Modlitwy św. o. Pio połączonym z opłatkiem podamy w najbliższym czasie.
 8. Opłatki można nabyć w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 9. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. Jest nowy numer Miłujcie się i Gościa Niedzielnego.
 10. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

 

                             

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…