II Niedziela Adwentu 09.12.2018 r.

 1. Nauki rekolekcyjne br. Łukasz będzie głosił w poniedziałek i we wtorek na Mszach o 6.30, 7.30 i 18.00. Taca rekolekcyjna we wtorek.
 2. Zapraszamy do udziału w Mszach roratnich, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.30, na sobotnie roraty szczególnie zapraszamy młodzież.
 3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego i wszystkich zainteresowanych II Synodem Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w poniedziałek o godz. 19.00 w domu duszpasterskim.
 4. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie we wtorek o godz. 18.00 na zakończenie rekolekcji adwentowych.
 5. Caritas zaprasza na comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu w środę o godz. 16.00. Wolontariusze będą kwestować w marketach 14 i 15 grudnia. Przypominamy o wystawionym przy ołtarzu św. Pio koszu, do którego można składać słodycze i zabawki, przeznaczone do paczek dla dzieci podopiecznych Caritas. W przedsionku kościoła można nabyć również świece Wigilijnego Dzieła Pomocy i kartki świąteczne.
 6. Informujemy, że opłatki można nabyć w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 7. Spotkanie dla rodziców scholki dziecięcej i ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 12.00 w domu duszpasterskim.
 8. Fundacja SOS Obrony Poczętego Życia dziękuje parafianom za ofiary złożone przy okazji rozprowadzania czasopisma i kalendarza w wysokości 2075 zł.
 9. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Słowa Parafialnego i nowy Gość Niedzielny.
 10. Za tydzień młodzież naszej parafii będzie przed kościołem sprzedawać pierniki, wigilijne sianko i opłatki. Prosimy o wsparcie ich wyjazdów i rekolekcji w czasie ferii.
 11. Parafialny Zespół Caritas organizuje wigilię dla osób samotnych oraz ubogich  w poniedziałek 17 grudnia o godz. 18.00 w Klubie Garnizonowym przy ul. Mazowieckiej. Wieczerza wigilijna rozpocznie się Msza św. sprawowaną w Klubie. Śpiewem kolęd będzie nam towarzyszyć nasza Diakonia Uwielbienia. Zapraszamy.
 12. Dzisiaj przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na "Potrzeby Kościoła na Wschodzie". Wspomóżmy braci kapucynów, mieszkających na Ukrainie i w Rosji.
 13. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

                                           

                                              Andrzej Świerszcz – lat 45

                                              Edward Krzymiński – lat 84      

                                        Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie....

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…