XXXII Niedziela w ciągu roku  11.11.2018 r.

 

 1. Święto 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski uczcimy w naszym kościele Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji Ojczyzny dziś o godz. 15.00.
 2. W imieniu Towarzystwa Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej zapraszamy na doroczną Mszę św. za żyjących i zmarłych za wstawiennictwem MB Ostrobramskiej w piątek o godz. 18.00.
 3. Na różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach zapraszamy codziennie o godz. 17.15.
 4. W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Jozafata, bp i męczennika, we wtorek  Pierwszych męczenników Polski, we środę św. męczenników Mikołaja Tavelicia i towarzyszy, w sobotę Święto Elżbiety Węgierskiej, patronki FZŚ i Sióstr Elżbietanek. 
 5. Błogosławienie ministrantów na wyższe stopnie posług liturgicznych będzie miało miejsce podczas Eucharystii w najbliższy piątek o godz. 18.00. Zapraszamy na tę uroczystość również rodziców ministrantów.
 6. Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.30, a po tej Mszy na spotkanie w domu duszpasterskim.
 7. Na terenie parafii obecnie roznosi opłatki nasz organista p. Waldemar.
 8. Ogłoszenia Caritas: W ramach akcji Zapałka nie ogrzeje wolontariusze Caritas zebrali 2.818 zł. Za kwotę tę zostanie zakupiony opał dla najuboższych. Przypominamy również o trwającej kweście w mieście i o wystawionym przy ołtarzu św. Pio koszu, do którego można składać słodycze i zabawki, przeznaczone do paczek dla dzieci podopiecznych Caritas na św. Mikołaja. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla wolontariuszy w kościele, we środę o godz. 16.00.
 9. Do nabycia nowy „Gość Niedzielny”.
 10. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

 

                                        

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
 • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
 • tel. +48 67 258 04 22
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…