XXVIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 15.10.2017 r.

1. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na sprzęt przeciwpożarowy. Wyniosły one 7865 zł. W najbliższym czasie musimy zrobić jeszcze dodatkową ekspertyzę PPOŻ i po jej przeprowadzeniu podamy jaki zakres robót w kościele musimy zrobić i jaki rodzaj sprzętu koniecznie zakupić.

2. W ramach kwesty podczas dnia papieskiego zebrano 2360 zł.

3. Zapraszamy na wspólny różaniec codziennie o godz. 17.30, a dzieci we wtorki i czwartki o 17.00.

4. Zbliża się miesiąc listopad, szczególny czas pamięci o zmarłych. Kartki wypominkowe można składać do skarbon przy ołtarzu św. Pio i św. Józefa oraz w zakrystii.

5. Obchody dnia zdrowia psychicznego w naszym mieście we środę 18 października. Rozpoczną się przemarszem z Placu Wolności do Wałeckiego Centrum Kultury o godz. 11.30. W tym dniu pamiętamy w modlitwie o służbie zdrowia, której patronuje św. Łukasz ewangelista.

6. W imieniu organizatorów zapraszamy na warsztaty Gospel do Wałeckiego Centrum Kultury w dniach 21-22 X. Zapisy na stronie internetowej podanej na plakatach.

7. Zapraszamy na Mszę z modlitwą o uzdrowienie w najbliższą sobotę 21 października godz. 18.00 .

8. Wolontariusze Caritas będą kwestować na Chleb św. Antoniego w przyszłą niedzielę.

9. W liturgii Kościoła będziemy wspominać: w poniedziałek św. Jadwigę Śląską, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, we środę św. Łukasza Ewangelistę, w piątek św. Jana Kantego.

10. Osoby które otrzymują od nas miesięcznik „Słowo wśród Nas” proszone są o niezwłoczne dostarczenie do zakrystii bądź kancelarii parafialnej 65 zł celem kontynuacji prenumeraty.

11. Informujemy o profilaktycznych badaniach kardiologicznych z konsultacją lekarską, przy ul. Kościuszkowców 10, szczegóły są dostępne na plakacie.

12. Powstańmy i pomódlmy się za zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty: 

                Anna Żybort – lat 37

              Krzysztof Doszczeczko – lat 58

                          Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Nasz adres

  • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
  • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
  • tel. +48 67 258 04 22
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…