Rekolekcje Wielkopostne

W Środę Popielcową rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które będą trwały do niedzieli. Nauki rekolekcyjne we Środę Popielcową i w Niedzielę na wszystkich Mszach św., a od czwartku do soboty w czasie liturgii o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. W sobotę o godz. 9.00 będzie specjalna Msza dla chorych z nauką dla nich i spowiedzią oraz modlitwą o uzdrowienie. Udzielimy także Sakramentu Namaszczenia Chorych, tym którzy nie przyjęli go jeszcze w Dniu Chorych, 11 lutego . Prosimy, aby umożliwić chorym dotarcie do kościoła. W sobotę o godz. 18.00 nauka rekolekcyjna dla małżeństw ze specjalnym błogosławieństwem i odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Rekolekcje poprowadzi br. Jacek Waligóra, były nasz Prowincjał, a obecnie kapelan szpitala górniczego w Bytomiu. Taca rekolekcyjna w piątek i w sobotę na Mszy dla chorych o godz. 9.00. Z racji rekolekcji w piątek nie będzie Mszy wołanie o miłość o godz. 15.00, lecz tylko Koronka do miłosierdzia i adoracja.

 


 

 

Nasz adres

  • Parafia św. Antoniego - Bracia Mniejsi Kapucyni
  • ul. Orla 11, 78-600 Wałcz
  • tel. +48 67 258 04 22
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 28 1240 3712 1111 0010 6380 1139

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…